Komentáře

1 DolceVita DolceVita | Web | 4. března 2010 v 12:30 | Reagovat

Dobře udělaný králík je skutečnou delikatesou. Včera jsem dostala čtyři kusy přímo od chovatelů kamarádů. Nečekala jsem takovou nadílku a skoro je nemohla ani ubytovat v mrazničce. Nakonec se to podařilo, ale jen s velkými obtížemi. S domácím králíkem ke mně do kuchyně vešly též vnitřnosti, tak si dopřejeme zase po čase králičí jatýrka a určitě nachystám nějaký recept. S nakladatelstvím Motto jsem "upekla" soutěž o krásné kuchařky Anuše Kejřové a včera jsem konečně zveřejnila startovací článek. Určitě se zapojí i jiné šikovné hospodyňky a kuchařkou se společně provaříme a uděláme jí tu nejlepší reklamu. Tady už to pěkně voní nějakou dobu, jak jsem si všimla :-) Přeji hodně úspěchů v kuchyni a těším se na další podobné příspěvky.

2 Vilemína Vilemína | E-mail | 4. března 2010 v 13:41 | Reagovat

[1]: Už jsem si soutěže všimla - no tak to jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, škoda, že redakční blog zatím není.
Šárko, o Kejřové jsem taky vypátrala zhruba to, co ty - ale pořád mi vrtá hlavou, proč zmiňuje ten krutý osud, bylo to v nějaké její předmluvě- ještě v době, kdy dítě měla, muže měla...ale proč se musela živit kočovnou školou aj.? Nenašlas někde víc?

3 DolceVita DolceVita | Web | 4. března 2010 v 14:27 | Reagovat

Vilemína:
V redakci se stěhují, tak s tím mají plné ruce práce, ale blog určitě brzy bude. To knize jenom prospěje :-)

Její kočovná škola byla myslím to nejlepší, co mohla udělat. Objížděla jiné Měšťanské školy dívčí a pořádala kursy vaření - jako učebnice se využívala její "Úsporná kuchařka". Zemská školní rada té doby si vymínila, že na posledním stupni školní docházky se má vyučovat nauka vaření a vedení domácnosti. Na přání místních organizací pořádala např. dvouodpolední kurzy kuchařské i jinde pro spolky paní a dívek. Zjistila jsem ještě dost zajímavých věcí, ale potřebuji trochu času k tomu, abych informace uspořádala :-(

4 Anka Anka | 20. dubna 2012 v 16:28 | Reagovat

Koukám, že když po francouzsku, tak s polskou hořčicí. Mám v lednici králíka a chci ho dělat s hořčicí, tak jsem si ji dnes šla koupit. Ano, také jsem tuto vzala do ruky, ale jeden pohled na etiketu mi stačil.

5 Smatikidiog Smatikidiog | E-mail | Web | Středa v 14:25 | Reagovat

Сегодня ключевым средством общения есть телефон. С помощью смартфонов женщины не только общаются, но и применяют мобильные данные. Бывают и такие случаи, когда гаджеты выходят из строя и их надо ремонтировать. Возникает дилемма по поводу того, где стоит починить устройство. Если вам необходим ремонт iPhone или ремонт телефонов Samsung, оптимально зайти к нам на сайт.

На mmt-service.ru вам отремонтируют телефон. Если вас интересует быстрый ремонт и <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/huawei/huawei-ascend-g6/>Ремонт Huwei ascend g6</a> , вы можете без проблем обращаться в сервис MMT-Service. Менеджеры компании работают ежедневно и смогут починить все гаджеты безумно быстро. Стоит также отметить и факт того, что менеджеры ставят оригинальные детали. Если таких нет, они заказывают их в компанию. Очень много людей получают и дополнительные плюшки вовремя ремонта или другие бонусы.

Сервис ремонтирует разные гаджеты. Если вам нужен ремонт Meizu устройств, а так же <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/lenovo/lenovo-ideaphone-p780/>Ремонт Lenovo ideaphone p780</a> , обращаться вам нужно по контактам +7-(812)-985-82-12, где вас проинформируют. Менеджеры организации являются надёжными ребятами, и они смогут отремонтировать даже самое трудное устройство. Бывают случаи, когда другие сервисные центры отказывают ремонтировать ваше устройство. Главное преимущество компании MMT-Service в том, что они не откажут в ремонтных работах и смогут устранить дефекты любой сложности.

Организация сможет починить также и мобильные других моделей. Если вам необходим будет ремонт Huwei, специалисты сервиса могут в сжатые сроки отремонтировать любую модель. Мастера компании имеют колоссальный опыт в работе с гаджетами Huwei и заменят детали при нужде очень быстро.

Сотрудники проходят ежегодно курсы повышения квалификации и улучшают свои навыки и познания ежегодно. Профессионалы компетентны в разных системных и технических вопросах. Именно из-за этого с компанией сейчас сотрудничают не только официальные поставщики деталей, но и крупные компании. Сейчас в фирму обратилось уже более 10.000 клиентов и все они остались довольны услугами компании.

Компания работает в Санкт-Петербурге по адресу Энгельса 139/21 ТК Шувалово, 2й этаж, секция С-10, или Санкт-Петербург, Трамвайный проспект, 17/2, ТЦ Нарва, Секция 51. Вы также можете прийти по адресу Санкт-Петербург, пл. Александра Невского, 2Е, вход с набережной, 5й подъезд, где вам окажут помощь с ремонтом.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.